pátek 6. července 2018

Vítám Vás na mé stránce.

Jmenuji se Daniela Flešková. Pracuji jako zdravotní sestra na jednotce intenzivní péče, nyní jsem na mateřské dovolené.

Vzhledem k tomu, že máme čtyři děti, od novorozeněte po puberťáka, začala jsem se tak nějak přirozeně zabývat věcmi, které s péčí o děti od jejich narození souvisí... ... takže jsem se doslechla o pojmech jako látkování (a hned mě napadalo: to jako budeme vyvářet každý den plínky v hrnci?, kolik to stojí?, já se v tom vůbec nevyznám...), nošení v šátku (neubližuju těm malým dětičkám a neohýbám jim jejich záda?, jak se to proboha váže?, vždyť je to nemůže udržet...) a laktační poradenství (jak mám kojit?, jak často?, dokdy?, i při nemoci?, atd. atd.).

Začala jsem hledat informace, zkoušet, kombinovat, studovat, porovnávat různé značky, postupy a to vše v praxi, doma i venku, v kočárku i v šátku, v autě, ve vlaku i v letadle, ve městě i v horách, v létě i v zimě, v horku i dešti. Všechny moje postupy a doporučení jsou založeny na mých zkušenostech, nejsou jen teorie.  Děti i manžel jsou rádi, že mě látkování, šátkování a laktační poradenství naplňují.

Nosím naši nejmladší odmala v různých typech šátků - samozřejmě aby mi ladily k oblečení ;), absolvovala jsem kurz a poskytuji individuální konzultace v nošení dětí v šátku. Byla jsem 3 roky (než jsem z časových důvodů přestala) i oficiální látkovou poradkyní firmy Bamboolik (používám však i jiné plenky). Absolvovala jsem i kurz laktační poradkyně (v květnu 2016).


Ráda Vám v těchto oblastech poradím, protože vím sama, jak pro mě bylo těžké a časově náročné se v nich orientovat a poradím i věci, na které jsem musela časem přijít sama. Ovládám i český znakový jazyk, proto se dorozumím i s neslyšícími maminkami a ráda jim poradím.

Žádné komentáře:

Okomentovat