neděle 8. července 2018

Látkování

Než jsem začala látkovat, prošla jsem si pár přednášek, nastudovala informace na facebooku a internetu, ale stejně mi spousta věcí unikala. Celý systém mi přišel nepřehledný, složitý, nebyla jsem si jistá, jestli to bude fungovat, jestli jsou látkové plenky opravdu lepší než jednorázovky...

Dávali jsme si otázky:
  • Není to moc drahé?
  • Nesmrdí to?
  • Jak se to pere? (a jak se to proboha suší?)
  • Dá se s plínkami cestovat?

Vyzkoušela jsem výrobky více značek (Bamboolik, Anavy, Petit Lulu), nakonec mi přišlo jednodušší používat výrobky jedné značky: pro jednoduchost a přehlednost.

Ráda Vám poradím. Určitě Vám řeknu, co je pro Vás vhodné a co je pro Vás zbytečné. Co je zdravé pro pokožku (moje starší dcera trpěla atopickým ekzémem, takže vím, co to znamená). Nebudu Vás nutit do věcí, které pro Vás a Vaše děti nemají smysl a jsou nepraktické. Vím sama, že někdy je jednodušší (a občas i nutné) použít plínky papírové :). Řeknu Vám věci z praxe, co do kočárku, co do šátku, co do auta, jak v letadle nebo autobusu a vlaku, jestli se hodí látkové plínky na tůru, atd. S rodinou jsme prošli mnoha situacemi, které nás proškolily :)

Všechny moje postupy a doporučení jsou založeny na mých zkušenostech, nejsou to jen teorie, a poradím i věci, na které jsem musela časem přijít sama. Těším se na Vás - žádná otázka není divná nebo hloupá :)

Žádné komentáře:

Okomentovat